Eğitimler

Eğitimler

Eğitimler

Sertifikalı İlk Yardım Eğitimi


Sertifikalı ilkyardım eğitimi şirketinizin tehlike sınıfına ve çalışan sayısına göre değişen sayılarda çalışanın alması gereken bir eğitimdir.

Teklif Al

İş Sağlığı Güvenliği Eğitimleri


İş Sağlığı Güvenliği Eğitimleri: 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 25426 sayılı Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında tüm işverenler çalışanlarına sertifikalı iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verdirmek zorundadır.

Teklif Al

Yüksekte Çalışma Eğitimi


Yüksekte çalışacak personelin güvenli bir biçimde çalışmasını sağlayacak bilgiler ile donanması ve kaza anlarında gerekli kurtarma görevlerini yerine getirebilecek seviyede eğitilmesini sağlamaktır. Eğitim Konuları:YÜKSEKTE ÇALIŞMA İLE İLGİLİ TANIMLAR,YÜKSEKTE GÜVENLİ ÇALIŞMANIN YASAL DAYANAKLARI, DÜŞME DURDURMA SİSTEMLERİ, EMNİYET ALMA KURALLARI, TOPLU KORUNMA UYGULAMALARI KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMLAR, KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMLARIN KONTROL VE BAKIMI, MERDİVEN, İSKELE VE PLATFORMLARDA GÜVENLİ ÇALIŞMA UYGULAMALARI, SIK KULLANILAN DÜĞÜM ÇEŞİTLERİ , ASKIDA KALMA ŞOKU VE SÜRESİ, ASKIDA KALAN KİŞİYİ KURTARMA YÖNTEMLERİ.

Teklif Al

Yangın Eğitimi ve Tatbikatı


Yangın Eğitimi ve Tatbikatı: Çok tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde 30 çalışana, tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde 40 çalışana ve az tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde 50 çalışana kadar; Arama, kurtarma ve tahliye, Yangınla mücadele, konularının her biri için uygun donanıma sahip ve özel eğitimli en az 1’er çalışanı destek elemanı olarak görevlendirilmesi kanunen zorunludur. İşyerinde bunları aşan sayılarda çalışanın bulunması halinde, tehlike sınıfına göre her 30, 40 ve 50’ye kadar çalışan için birer destek elemanı daha görevlendirilmelidir. Mevzuata göre; işletmelerin Yangın Güvenliği Ekipleri oluşturarak, bunlara gerekli yangın eğitimi ve uygulamalı yangın tatbikatlarının senede en az 1 kez yapılmasını zorunlu kılmaktadır.

Teklif Al

Mesleki Eğitim


Türkiye’nin en büyük sorunlarından bir tanesi de, yeterli oranda ve kalitede mesleki eğitimini tamamlamış personel ediniminde yaşanan sıkıntılardır. İşte bu sebeple mesleki eğitim aldırılmasına ve mesleki eğitimini tamamlamış personel çalıştırılması daha fazla önemsenmeye başlanmıştır. Mesleki eğitim temin etme zorunluluğunu taşıyan tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan sektör ve işlerde, personelin yapacağı iş ile alakalı mesleki eğitim aldığını belgeleyemeyenler kesinlikle çalıştırılamaz.

Tepkiniz Nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0